ZAHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE
Náš nábytek nyní putuje do celého světa od Vídně, přes Londýn až po New York.

One for Hundred

V roce 2015 jsme navázali spolupráci se společností One for Hundred (OFH), pro kterou vyrábíme luxusní nábytek z masivu. Kolekce jsou zákazníkovi přizpůsobeny možností výběru z široké škály barev i povrchových úprav. Rozměry jednotlivých kousků jsou vždy vyrobeny dle individuálních potřeb klienta. V různých kombinacích s kovem i jinými materiály, vznikají zcela originální prvky interiérů, které z naší dílny putují do celého světa.

Tyto jedinečné kusy svým špičkovým designem a dokonalou funkčností zdobí interiéry bytů od Vídně přes Londýn až po New York.

http://www.oneforhundred.com/

Bar X

Zakázkově vyrobený bar do Londýna. Kombinace amerického ořechu s ocelovou podnoží ve tvaru písmene X. Uvnitř baru jsou vloženy zásuvky provedené v barvě dle přání zákazníka, stejně tak je možné přizpůsobit i odstín kovové konstrukce. Bar je vybaven pořadačem na malé i velké skleničky, krajní zásuvky jsou určeny na lahve. Povrchová úprava je matný olej ručně nanesený ve třech vrstvách. Zásuvky jsou ošetřeny pigmentovým polyuretanovým lakem.

Celá konstrukce je jednoduše rozložitelná, a proto ji lze poslat i na velké vzdálenosti. Sestavení je velice jednoduché, zákazníkovi je dodán spolu s výrobkem i video návod k montáži a veškeré potřebné komponenty.

NY Table

Tento rozkládací dubový stůl Vám umožní pohodlné a jednoduché rozložení až na délku tří metrů. Ve složeném stavu je naopak vhodný do každé domácnosti, jeho přednosti dokonale využijete při setkání s přáteli či rodinou. Pro výrobu byly použité masivní široké desky, které dokonalým plynutím své kresby letokruhů dodávají stolu jednečný a neopakovatelný charakter. Jak se můžete přesvědčit na našem videu, důmslný a geniálně jednoduchý způsob rozložení je inspirován stoly, které mají nekteří lidé ještě na půdě po babičce.

Vkládané díly jsou uloženy pod stolovou deskou tak, aby nikde nepřekážely. Odolná povrchová úprava je provedena matným olejem.

Tento rozkládací dubový stůl NY Table Vám umožní pohodlné a jednoduché rozložení až na délku tří metrů.

Yogi Table

Originál, který svým designem vychází archetypově z historických renesančních stolů. Nohy a luby jsou šikmě zafrézované a spojeny přes čepy do stolové desky. Tento stůl se vyznačuje extrémní stabilitou, i když je možné jej zcela rozložit na jednotlivé součásti a pohodlně přepravovat. Ve stejné sérii jsou vyráběny i lavice a stoličky, které společně tvoří kompletní sestavu.

Dle přání je možné provést porchovou úpravu v přírodním nebo různém barevném provedení, tento stůl umožňuje téměř neomezené možnosti přizpůsobení konkrétním potřebám.

Ribbon Shelving System

Policový systém, který je možný absolutně přizpůsobit jakémukoliv prostoru. Police jsou vyráběny ve výběru mnoha dřevin s porchovou úpravou matným olejem. Kovové konzoly jsou ohýbány na míru z oceli a lakovány dle přání v mnoha odstínech, které jsou na výběr. K policím je dodáván kompletní potřebný spojovací materiál s návodem k montáži, kterou můžeme v případě zájmu také provést. Součástí konzol jsou i originálně soustružené krytky z matné mosazi, které působí dojmem dokonalého a decentního doplňku.

Tento systém Vám umožní plynulé napojení polic v potřebné délce, jednotlivé díly konzol na sebe elegantně navazují jako zvlněná stuha. Skrytými pojistnými nosiči je zajištěno, že nemohou být z police konzol shozeny například dětmi.

Dokážeme zhmotnit Vaše představy

Velice rádi se s Vámi setkáme a pomůžeme s řešením Vašich projektů.
Kontaktujte nás

Líbí se Vám naše práce? Doporučte nás.