NÁBYTEK

Nábytek

Jídelní stoly, konferenční stolky, šatní skříně, postele včetně nočních stolků, psací stoly aj.

Nábytek a je vždy navržen a vyroben dle potřeby konkrétního zákazníka. Dle přání vyřešíme designové a konstrukční provedení, provedeme vyvzorování povrchových úprav na konkrétních dřevinách a materiálech. Upřednostňujeme použití masivních a dýhovaných materiálů v případné kombinaci s korpusy z kompozitních materiálů. Škála použití povrchových úprav je neomezená od olejovaných povrchů v přírodním vzhledu, přes širokou paletu moření v kombinaci s polomatným, matným a vysoce lesklým lakem až po pigmentové barvy dle stupnice RAL či NCS.

Návod údržby
ZAHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE
http://www.oneforhundred.com/

V roce 2015 jsme navázali spolupráci se společností One for Hundred (OFH), pro kterou vyrábíme luxusní nábytek z masivu. Kolekce jsou zákazníkovi přizpůsobeny možností výběru z široké škály barev i povrchových úprav. Rozměry jednotlivých kousků jsou vždy vyrobeny dle individuálních potřeb klienta. V různých kombinacích s kovem i jinými materiály, vznikají zcela originální prvky interiérů, které z naší dílny putují do celého světa.

Tyto jedinečné kusy svým špičkovým designem a dokonalou funkčností zdobí interiéry bytů od Vídně přes Londýn až po New York.

Dokážeme zhmotnit Vaše představy

Velice rádi se s Vámi setkáme a pomůžeme s řešením Vašich projektů.
Kontaktujte nás

Líbí se Vám naše práce? Doporučte nás.