DVEŘE

Interiérové

Masivní dřevěná konstrukce s obložkovou či polodrážkovou zárubní. Dveře je možné vyrobit i jako posuvné na zeď nebo do stavebního pouzdra. Škála možnosti použití dřeviny je v podstatě neomezená, nejčastěji jsou to dřeviny jako je dub, jasan, smrk, ale i modřín, olše, i javor a ořech. Členění dveřního křídla je možné provést jako repliku či podle inspirace a přání zákazníka. Specializujeme se na výrobu přesných historických replik, např.secesních a jiných. Dodávku je možné provést včetně prahů, samozavíračů, zarážek apod. Kování  doporučíme z katalogů námi ověřených výrobců.

Návod údržby
soukopova5

Vchodové

Euro

Rámové konstrukce nebo z hladkých izolačních dýhovaných panelů. Tloušťky 68 – 92 mm. Materiál smrk, ale i modřín, borovice či dub. Vyvzorujeme a zkonzultujeme vhodnou povrchovou úpravu. Používáme mechanické bezpečnostní zámky od firmy Roto či elektromechanické od Assa Abloy, dodávka včetně samozavíračů, přípravy pro napojení na elektrorozvod, bezpečnostních vložek GUARD.

Návod údržby

Historické

Masivní rámové či svlakové konstrukce v kombinaci s historickým kováním a panty. Dveře dle přání vyrobíme jako přesnou repliku stávajících, nebo dle návrhu konkrétního dobového zařazení. Nejčastěji používaným materiálem pro výrobu je smrk, ale i modřín, borovice či dub. Ke dveřím zpracujeme výkresovou a výrobní dokumentaci, vyvzorujeme a zkonzultujeme vhodnou povrchovou úpravu.

Návod údržby
spilberk1

Vrata

Dřevěná konstrukce v moderním čí historickém pojetí.

Návod údržby

Dokážeme zhmotnit Vaše představy

Velice rádi se s Vámi setkáme a pomůžeme s řešením Vašich projektů.
Kontaktujte nás

Líbí se Vám naše práce? Doporučte nás.